| kazaryon a întrebat:

Funda. Am instalat windows 10 pro pe un laptop de gaming clevo p150em si nu mi se instaleaza placa video si nici nu pot schimba culoarea la tastatura. Am incercat si cu windows update si cu driverele producatorului. Pe windows 7 imi mergea fara probleme. Ce imi recomanzi sa fac? Multumesc anticipat

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa revii pe Windows 7. Windows 10 are si buguri, nu sunt drivere pentru toate piesele si este prea nou. Nu are totul in el. In plus daca foloseti un joc si nu este original se prinde si ti-l blocheaza.