| compcris00 a întrebat:

Funda care placa video e mai buna.Deci vreau sa o pun cu dual core e5700 si 4 gb ram ddr2.Astfel vreau sa fie compatibila cu procesorul.Va rog nu spuneti schimbati procesoru sau ram-ul.
http://www.game-debate.com/....../hardware/
Din cate vad gts 450, dar e mai vechi si hd 6670 e pentru pc-uri mai slabite cum e al meu deci ce ziceti?

12 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De unde le iei/pret?

| compcris00 explică (pentru υѕєяηαмє):

In sens ma tem cu dual core-ul meu iata treba.

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Site-uri moldovenesti

| KodrutZ a răspuns (pentru compcris00):

NOI? Pret? Nu merita sa iei asa ceva ca nou.

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Deci da sunt noi si costa 1100 lei moldovenesti deci cam 250 roni

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Dar ce mi-ai recomnda la acesti bani, cam nimic asa-i? In sens nou 2014-2015, si inca sa fie la fel de bune ca astea.

| KodrutZ a răspuns (pentru compcris00):

Imens. Noi nimic, parca ziceai ca iti faci upgrade. Ia mai bine si pune euro deoparte pentru cind iti faci upgrade-ul...
P.S. Maxim 100 RON SH daca gasesti astea.

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Aceasta e la acelasi pret cred ca merita banii, dar va merge pe placa mea
http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=521
Nu prea ma pricep daca va merge palca hd 7750 pe g41d3+
http://www.game-debate.com/....../hardware/

| KodrutZ a răspuns (pentru compcris00):

Cu DDR3 sub nici o forma. Daca e cu DDR5, sa zicem...

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Adica stii mam uityat pe game deabte si am vazut ca ma satisface si e mai buna ca astea si in plus motherboardul si procesorul e slab si iata problema.

| KodrutZ a răspuns (pentru compcris00):

Pai cu mb-ul si procul astea cel mai bine un sh, ca iti pot muri in orice clipa. Mai bine il vinzi cit inca mai merge si poti scoate citiva lei pe el...