| Ezio4acb a întrebat:

FUNDAbig grin URGENT! cel mai rapid raspuns! ce fifa imi recomandati!

Răspuns Câştigător
| vladvladut67 a răspuns:

Fifa 07 sau Uefa Champions League 2006-2007. funda?

3 răspunsuri:
| StasN9 a răspuns:

Fifa 07 e cea mai pupulara
Dar eu ma conduc mai mult dupa trucuri si grafica, asa ca eu iti recomand sau fifa 12 sau fifa 11. Succeseee

| EmanuelThN a răspuns:

Fifa 12 sau daca ai un pc mai vechi 07 bafta

| Ezio4acb explică:

Am pc bun dar la fifa 11 si 12 merge sacadat nu stiu ce are, ca imi merge assassins creed brotherhood, dar la fifa e alta poveste am incercat fifa 11 si 12 demo-urile si imi merg sacadat, pate e mai buna o alta versiune dar totusi sa fie buna nu prea veche