| jp a întrebat:

Funda! laMetin 2 care caracter e cel mai bun: razboinic, ninja, saman sau sura. si de ce?

4 răspunsuri:
| adrian9811 a răspuns:

Toate caractere sunt bune in felul lor dupa parerea mea razboinicul chiar daca cartile sunt cele mai scumpe. daca vrei mai multe informati despre caracterele din metin2 intra pe www.tutoit.com si cauti ghid metin2 rasa (sura,saman, ninja, razboinic)

| ShiftyIsXtreme a răspuns:

Cel mai bun e warulaughing

| wPapy a răspuns:

Buna dupa parerea mea cel mai bun este razboinicul.
La crescut este bun razboinic:CORP,ninja:LAMA,shaman VINDECARE,sura:ARME MAGICE.
La duel este bun:razboinicsadCORP,MENTAL), sura:MAGIE NEAGRA, ninja:ARC.shamanbig grinRAGON.

| R3 a răspuns:

Dupa mine samanu leac e cel mai bun de pvp eu me united eram shaman leac la lv 102 ii rupeam pe aia de 110-127 ☺