| AleeAlexaaandraaa a întrebat:

Funda pentru cei care joc Transformice, mi-as dori sa ma puteti ajuta in referire la urmatoarea mea problema, vreau sa devin un shaman mai bun si intru in salile de vanilla, eu scriu de obicei / sala vanilla9090, asta-i un exemplu, eu vreau sa intru la mapa 99! Cum fac, ce scriu am incercat sa scriu /mapa 99, si nu a mers, imi spune-ti va rog, daca ar trebui sa intru intr-o camera privata va rog sa-mi spuneti. PS: Scuzati-mi categoria

1 răspuns:
| StefiChan8D a răspuns:

Scrii: /sala 99
De fiecare data cand vrei sa schimbi sala scrii inainte /sala si aici numarul.