| deeapanda a întrebat:

Hey copii ma puteti ajuta mi-am facut un cont pe imvu dar nu merge sa intru intr-o camera de chat apas pe butonul join dar nu se incarca sad, trebuie sa faci nivele pentru a intra sau cum?, va rog sa-mi spuneti cum pot sa intru scuzati categoriawinking dau fundita raspunsului care ma ajuta cel mai mult, multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Hmm, e posibil sa fie de la lag.
Iesi din imvu sau poti reseta calculatorul, dupa care intri iar si incerci. Trebuie sa mearga.
Ah si da, sa nu uiti ca sunt room-uri AP sau VIP, in care tu nu poti intra, mai ales ca esti incepatoare. Va trebui sa platesti pentru a putea fii ap/vip. De astea o sa ai timp mai pe parcurs.
Te poti juca linistita, nu iti trebuie niciun nivel. Sunt multe pe acolo, mai incearca!

Take care.