| RaduManole a întrebat:

Funda+vot : Hey TPU! am si eu o problema---vreau sa ma apuc de metin2 valmondial -- dada stiu ca site-ul e www.valmondial.fr -- sau cel putin asa cred dar apoi aleg server aragon si ma baga in site-ul serverului -- e bine dar de pe pagina imi arata doar poza de sus(un cal si un sura) stiu ca la multi se intampla asta si m-am gandit---sigur e ala serverul? si daca da dati-mi un link de descarcare pentru valmondial;)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bogdan219 a răspuns:

Nu merge pe internet explorer doar pe google chrome merge funda?