| kar1GaNNN a întrebat:

FUNDAA! Salut TPU exista cs special pentru steam gratis, doar link de download pe net?
P.S. Deocamdata nu am bani sa`mi iau un cs pentru steam si de aia.

10 răspunsuri:
| Alexstrasza a răspuns:

Nu cred ca exista CS pe Steam, fara sa platesti. Stiu ca este CS 1.6 Non-Steam si daca imi aduc aminte bine te poti conecta si cu cei care au Steam...

Pe DotA 2 pe Steam daca primeai invitatie puteai sa joci fara sa platesti, dar au scos invitatiile si acum e gratis.

| kar1GaNNN explică (pentru Alexstrasza):

Nu ai vreun link de unde pot descarca cs-u ala?

| Alexstrasza a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Http://www.pglzone.net/Download-Counter-Strike-1.6-Non-Steam-+-patch-v23b/ daca nu merge sau daca ai probleme la instalare, spune-mi te rog si vedem cum facem si rezolvam :)

| kar1GaNNN explică (pentru Alexstrasza):

Asta il am si eu.

| kar1GaNNN explică (pentru OneReason):

Daca il adaug pe contul de steam la jocuri ( Add game ) apar status steam on?

| OneReason a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Pai eu Lam Adaugat si la mine a mers deci incearca si tu sa vezi.
Cred ca o s-a iti apara.

| kar1GaNNN explică (pentru OneReason):

Trebuie sa imi apara Steam _ 0:1 nu _0.0

| OneReason a răspuns (pentru kar1GaNNN):

cred ca da.

| kar1GaNNN explică (pentru OneReason):

Nu imi merge, nici macar nu imi apare ca am steam laughing