| anonim_4396 a întrebat:

Hei care joaca sau a jucat imvu
cum vise pare

8 răspunsuri:
| SimionAlexandru a răspuns:

Prefer sa ma joc The sims 3 ( 8+1).
IMVU nu prea poti face multe, daca nu ai un card cu care sa platesti pentru diverse actiuni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Mi s-a parut chiar placut, frumos, mi-a placut mult sa joc, acum nu mai joc.
Te pup!

| PisutzaTha a răspuns:

Vrei sa stii mai multe despre IMVU? Binenteles, altfel nu puneai intrebarea. Aici e spatiu mic pentru cate sunt de spus., dar vezi aici:http://cablan3d.blogspot.com/ Bafta.

| xDCiufix a răspuns:

Sincer... cred că o să mă las de imvu. A început să devină plictisitor. Nu poţi face mai nimic, când intri în room-uri te pun în pose-uri aiurea... Nu mai e cum era.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Este un joc foarte frumos, mie imi place mult. Dar ca sa iti placa sa joci, ar trebui sa ai mai multi prieteni pe joc tongue.

| neca a răspuns (pentru xDCiufix):

Eu gasesc jocul fustrant

| alex500 a răspuns:

Un joc bunicel.

| asdfghjklmnop a răspuns:

Extrem de enervant si ciudat, am ajuns sa il dezinstalez dupa o saptamana, daca il lasam in tray, primeam toata ziua notificari de la toti... "Horny 19/m/usa asl?" Plus ca baza e doar in la cum arati si in ce room-uri intri...Altceva nu prea mai faci Sunt de-acord cu Alexandru, Sims 3>IMVU, faci de 100000 de ori mai multe lucruri.