| sabinamaria656 a întrebat:

Hei! Deci azi am incercat de milioane de ori sa imi fac un cont pe League of Legends(LOL) pentru ca un prieten imi zicea ca e genial jocul si chiar e, dar de fiecare data imi scrie Sign Up Failed...cum sa fac sa nu mai imi dea ca nu merge sa imi fac cont?! si spun ca sunt total paralela cu jocul asta adica vreau sa invat sa il joc deci daca explicati, explicati in romana va rog laughing si ce inseamna cont PBE? adica eu am inteles ca cei cu cont PBE sunt gametesteri care testeaza jocul sau asa ceva... si sunt fata apropo deci e cam greu big grin si eu vreau cont normal nu PBE.

5 răspunsuri:
| aBsoLute a răspuns:

Probabil a cazut site-ul! Poti incerca maine sau peste cateva ore.

| Adriana321 a răspuns:

Daca vrei te-as putea ajuta cu contul dar nu iti pot explica prin scris... mai repede am face cumva sa vorbim in particular si ti-asi face contul apoi ti-ai schimba tu parola si te-as putea invata si niste jmecherii PS: si eu sunt fata si iubesc jocul asta laughing)

| sabinamaria656 explică (pentru Adriana321):

OK laughing) unde te pot gasi in privat?

| Adriana321 a răspuns (pentru sabinamaria656):

Asta e o problema laughing, pana la uram ai reusit sa iti faci cont?

| sabinamaria656 explică (pentru Adriana321):

Incerc de cand am postat intrebarea si nu merge laughing)