| Edyyyyyyy a întrebat:

Hei,mi-am luat o placa video am instalat-o corect(nVIDIA GT 630)si nu mai am sonor,am dus-o unde, mi-a facut-o. Dupa ceva timp mi-am bagat windows(7) si nu mai am sonor..Si acum nu mai po lua legatura cu cel care mi-a facut PUTETI SA AMI DATI UN SFAT!?

DAUUUU FUNDA!

3 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Ai instalat driverele de sunet?

| LegendOfMe a răspuns:

Instaleaza 3d chip si dai un restart la pc.

| Edyyyyyyy explică:

Am driverele de sunet.Instalat si 3dchip si ami apare pa placa sunet o placa sunet pe care eu nu o am ....si daca dau la Audi din pc zice ca nu am cu ce să-l conectez (ca nu are placa audio)