| Edyyyyyyy a întrebat:

Hei,mi-am luat o placa video am instalat-o corect(nVIDIA GT 630)si nu mai am sonor, am dus-o unde, mi-a facut-o. Dupa ceva timp mi-am bagat windows(7) si nu mai am sonor..Si acum nu mai po lua legatura cu cel care mi-a facut.Am driverele instalate dar spune ca nu am difuzoare sau casti (eu le am conectate) UN SFAT?

FUNDA!

1 răspuns:
| xFluing a răspuns:

Cred ca s-a intamplat ceva la nivelul conexiunilor placii audio. Du-te la un service si spune-le ce s-a intamplat.