| ansei a întrebat:

Am 14 ani (sunt fata) si as vrea niste sugestii de jocuri faine, care nu necesita calculator prea performant. Puteti sugera si jocuri de telefon.

4 răspunsuri:
| Crsiti92134 a răspuns:

Lol, ETS2, Sniper ghost warrior 1 si 2, sniper elite, cs 1.6, SA:MP, GTA 3, GTA Romania, GTA VIce City, metin2, farming simulator 15 si 17, bus simulator,
Telefon: Free Fire, Dream League Soccer 19, Hitman, Mortal Kombat X, Asphalt 9, Hitman, Real Racing 3

| FaraNumePls a răspuns:

Pai lol, asphalt 8 (9 nu prea imi place), roblox laughing
Pen Run, Airport City...

| Adry05 a răspuns:

Life is strange 1, 2