| ansei a întrebat:

Am 14 ani (sunt fata) si as vrea niste sugestii de jocuri faine, care nu necesita calculator prea performant. Puteti sugera si jocuri de telefon.

4 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

GTA V, Sleeping Dogs, The Sims, CS:GO, League of Legends / DOTA, Left4Dead2, Fortnite, Murdered. Nu ai specificat ce gen preferi.

Fetele prefera, in general, The Sims 4, dar din nou, nu mi-ai spus ce-ti place tie.

| ansei explică (pentru Plato):

Imi place Sims 4 dar m-am jucat foarte mult si m-am plictisit de el. Gta V si Fortnite nu merg pe laptopul meu fiindca e foarte slab.

| Plato a răspuns (pentru ansei):

Esti sigura? GTA V merge si fara placa video. Incearca sa-l pui pe Windowed, pe un ecran mai mic.
Incearca-le pe restul, atunci.
Outlast are si el cerinte foarte mici, nu stiu in ce masura iti place Horror.
Mie imi place foarte mult Mount&Blade, la fel, are cerinte foarte mici.

| Superior a răspuns:

F.E.A.R First Encounter Assault Recon