| alexiamari a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare.am downladat un joc dar mi-l prezinta in fisiere rar.Fisierele sunt cu tot felul. Mi-ati da niste site-uri ca sa imi downladez Sims orice tip pentru. ca nu stiu cum m-as putea juca cu fisierele rar.Merci.Astept!

2 răspunsuri:
| IF45e a răspuns:

E foarte usor cu fiiere rar dai clic dreapta si extract here ma rog iti dau si eu un site :http://www.brothersoft.com/downloads/sims.html

| An0NiM2014 a răspuns:

Pai tu zici ca ti-l da in fisiere rar.ok! te duci dai pe primul fisier (rar) click dreapta si extract here/extrage aici dupa ce ti sa dezarhivat trebuie sa iti un fisier sau mai multe si acolo trebuie sa fie jocul sa ti-l instalezi. Daca nu, de ce nu imi dai ID-ul tau ca sa ti-l dau? funda/vot? de preferinta vot