| WindowsOpener a întrebat:

Hei TPU,am primit moderator pe un canal de yt,pe livestream-uri,ma rog,intelegeti voi,si vreau sa stiu comenzile,cum dau mute/ban,chestii,ca am incercat cand cineva vorbea urat si am apasat pe comentariul respectiv,am dat pe "blocheaza temporar utilizatorul "si nu s-a intamplat nimic.Ori a dat cineva inainte,ori nu de acolo se dau comenzile,idk, trebuie scris ceva in chat sau ..Va rog sa ma ajutati, dau funda.

1 răspuns:
| CristianStefan01 a răspuns:

Nu exista comenzi pentru a da ban/mute. Cand ai dat acel ban trebuia sa iti scrie in chat ca a fost Banat/ a primit mute.