| MonoSee a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu o problema... din greseala creed ca azi am apasat undeva pe facebook si acum casuta de la chat se vede mai lunga( pana in spatiul unde trebuie scris link-ul) problema e ca a dispartut fereastra aia cu activitati gen: x s-a imprietenit cu y sau lui X ii place fotografia lui x si cum ma mai spus chat-ul e acum mult mai lung. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| djdani1 a răspuns:

Apasa ctrl si da de scroll in sus si in jos sa vezi cum ti se potriveste cel mai corect in pagina.