| Sooph a întrebat:

Hei, TPU! >:d<
Pentru a imi instala The Sims 2 Castaway Stories imi trebuie Sims 2, sau e un joc complet diferit de sims 2 si il pot instala "separat"?
--> Funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

The Sims 2 Castaway nu este o expansiune! Jocul este independent de Sims 2 si deci se instaleaza singur fara sa-ti trebuiasca resurse din Sims 2. Asemanator cu el este si Sims Medieval sau Life Stories, Pet Stories.

4 răspunsuri:
| Sooph explică (pentru neluL):

Multumesc!

neluL
| neluL a răspuns (pentru Sooph):

Cu placere ! bye,bye wave

| dodicuta a răspuns (pentru neluL):

Buna! Stiu ca a trecut mult timp, dar ma poti ajuta cu ceva? Sims 2 Castaway si Sims Castaway Stories sunt aceleasi jocuri? e unul si acelasi? Sau sunt diferite?

neluL
| neluL a răspuns (pentru dodicuta):

E acelasi joc.