| LostInHell55 a întrebat:

Heii :3. Numa ce am intrat pe imvu, dupa ce am facut o pauza de vreo 5 luni.
Nu mai stiu cum se fac creditele, de abia daca mai sunt ceva la earn credits.
Dau fundita celui care ma ajuta si la care merge metoda.
URGENT! PLIZZZ puppy dog eyes

1 răspuns:
| Northern a răspuns:

Buna! Iti faci cont pe meetme cu ajutorul caruia iti transferi credit de pe un cont pe altul ( iti faci cont nou, pentru credit doar). Uite aici un video poate vei intelege mai bine : http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ns5HAM3YV2Y