| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie o metoda de facut credits pe IMVU ( fara cele 6 chaturi sau earn credits pentru. ca le-am facut pe toate)

CIne se pricepe la facut credits sa imi explice si mie cum sa fac credits ( imi trebuie 6000 credits urgent ).

O sa va dau ID-ul pe privat

Va rooog

P. S: Am pus aceasta intrebare de 4 ori la 4 categorii diferite, asa ca imi pare rau de categorie happy

Răspuns Câştigător
| Bybybya a răspuns:

Cu myyearbook. Iti faci frumusel un cont si faci cate 500 de credite pe zi.Strangi 100.000$ pe myyearbook[jucandu`te jocuri sau altele]si apoi ti le transferi pe imvu.in aproximativ 2 saptamani gata 6000 de credite...cv mai rapid de atat nu cred ca e.Si.scuze de intrebare, dar la ce iti trebuie chiar asa de urgent?

| GiiaaBăă a răspuns (pentru Bybybya):

=]] Cu myyearbook faci 1, 500 pe zi (la 24 de ore) nu 500 =]]] big grin

1 răspuns: