| AliinaSomerhalder a întrebat:

Heii TPU! Am descarcat sims 3, l-am instalat si cand vreau sa intru zice "Unable to start game. Device 0 cannot start this title. No supported video graphics card detected. Please check your system hardware ". Ce faaac? Va rog ajutati-ma! Fundaa :*

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Se pare ca este de la placa video. Uita-te sa fie compatibila cu jocul.
Poti face un test aici : http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Bft!

| AliinaSomerhalder explică (pentru Jipa95):

Am facut. Si zicea ca nu am Java si sa il descarc, l-am descarcat si tot nu merge

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Intreba suportul de pe Origin, nu aici!