| Gg22174 a întrebat:

Hello. Caut un laptop la 1000RON pe care sa ruleze jocurile(graficile macar pe low).
Ma puteti ajuta va rog frumos?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nou sau sh?

| dragodana a răspuns:

Salut! Eu am un Acer Aspire.L-am gasit la 999, 99 pe eMAG. Dupa ce am pus Widows 10 pe el se misca excelent.Inclusiv pe jocuri.
Daca tot ai buget de 1000 lei cauta pe eMAG sau altex.Noi.Resigilate,din punctul meu de vedere, dai prea multi bani pe chestii zgariate.

| Wr3nch a răspuns:

Mentioneaza si ce vrei sa joci. Hearthstone si LoL merg pe aproape orice. Dar daca vrei jocuri noi nu prea ai sanse.

| zBlazeey a răspuns:

Pe un calculator nou de 1000ron abia iti ruleaza Roblox-ul.Iti recomand sa mai strangi bani si sa nu faic aceeasi greseala ca mine.