| anonim_4396 a întrebat:

am 2000lei pentru a cumpăra un laptop pe care sa ruleze gta5 sau măcar san andreas și un FIFA din ultimii 4 ani, mă puteți ajuta va rog sa îl găsesc?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Gta V nu e pretentios deloc, merge si fara placa video. FIFA, in schimb, de la 16 la 19, are ceva cerinte... nu stiu daca laptopul pana in 2000 le indeplineste. Daca ai mai strange vreo 600, si ai cauta o reducere buna, gasesti si pentru fifa.

2 răspunsuri:
| BobocelMihai a răspuns:

Acer aspire a315 am eu. Este 1500 lei

| Daniel31 a răspuns:

Nu stiu daca gasesti la banii astia. Si oricum, laptopurile se incalzesc repede.
Daca vrei si ai rabdare suficienta, mai strange inca atat si i-ati piesele pentru un calculator care sa iti ruleze jocurile noi care o sa apara si in urmatorii 4-5 ani.