| tvi a întrebat:

Help TPU atunci când porneste laptopul când porneste windowsul (xp) imi apare un blue screen care dispare intr-o secunda si nu vad ce scrie iar laptopul o ia de la capăt si nu-s ce are helpp dau funda!

Răspuns Câştigător
| Asriel a răspuns:

Hei, tvi
Probabil sistemul tau de operare a ajuns corupt in urma unui Malware sau a unui virus, probabil ca si tu sa fi gresit ceva pe acolo.
Cred ca singurul lucru pe care il poti face e sa instalezi un nou sistem de operare aflat pe un cd/usb bootabil.
Sper ca ti-am fost de ajutor happy