| crank123 a întrebat:

Am si eu problema cu laptopul si anume in timp ce ma joc imi apare BSOD (blue screen). Am reusit sa-i fac o poza si imi scrie " Beginning dumb of physical memory". Am incercat acelasi joc pe windows 7 si nu imi da "blue screen". Cine ma poate ajuta si pe mine? Funda pentru cine ma ajuta. Multumesc

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Ai o problema cu ramii. Daca ii ai in garantie du-i in service, daca nu incearca sa ii scoti, sa ii cureti de praf si sa ii fixezi din nou. Daca problema persista schimba-i.

| crank123 explică (pentru Amilik):

Da... dar daca aveam probleme cu ramii nu trebuia sa imi faca blue screen si in windows 7?