| Petre_Capraru_1977 a întrebat:

Hey as vrea si eu sa stiu cum se asesc robux gratis. pana acum am gasit numai site-uri scam ca www.freerobux.com sau ceva de genu cu verificare de human si virusi va rog sa imi spuneti de unde pot lua. dau funda. si o donatie e buna. SA NU VA AUD CU NU SE POATE SAU PROSTII DINASTEA. username: AndraBTW

Răspuns Câştigător
| P4rAd0x a răspuns:

Desi nu joc si n-am jucat Roblox, m-am documentat si am mai intrebat, dar pur si simplu nu se poate. Inteleg ca nu este raspunsul pe care il asteptai, dar pur si simplu alta varianta nu exista. Toate site-urile cu "Human Verification" care iti cer numarul de telefon inseamna din start pacaleala, indiferent despre ce este vorba. Stiu ca e posibil sa crezi ca daca nu joc si nu am jucat Roblox nu am de unde sa stiu daca se poate sau nu, insa iti spun sigur ca nu urmeaza sa faci rost gratis de chestii de genul, iar folosind chestii de genul nu o sa ai niciun rezultat in favoarea ta. Singura solutie ar fi sa te joci chestii mai putin retardate decat Roblox, pentru ca iti spun sigur ca exista nenumarate jocuri care chiar merita jucate, jocuri care nu sunt stupide ca Roblox. Succes cu freerobux.com sau alte site-uri retardate de genul. happy