| Curioasa12349 a întrebat:

Hei, TPU! As vrea sa va cer un sfat.
Cati dintre voi stiu jocul Roblox? Si cati l-ati jucat? Multi presupun. Infine. daca l-ati jucat, ma gandesc ca ati auzit de site-ul Bloxawards (nu e reclama cer doar sfaturi) care iti poate da ROBUX completând niste oferte. Eu am facut oferte, si vreau sa-mi transfer punctele in Roblox, dar, cand apas pe CASH, imi scrie "Oh no, no robux avalible right no, please check again later" ceva de genu. Pentru cine stie ce se petrece, va rog apuneti-mi!

3 răspunsuri:
| Hyper23 a răspuns:

Pai nu au robuxi sa iti dea, dar mie toate siteurile astea imi par a scam, pe scam adviser zice ca are 68 % sansa de scam.

| Curioasa12349 explică (pentru Hyper23):

Nup, nu are. Ieri mi-am lrimit robux, deci nu i scam.

| Hyper23 a răspuns (pentru Curioasa12349):

Am zis ca nu stiu daca e sigur nu am zis ca iti iei scam sigur.