| AddXf a întrebat:

Hey! Cand intru pe counter-strike 1.6 si vreau sa ma conectez la un server ( la toate imi face asa), imi apare : " Could not connect to server " ...Am citit pe internet ca trebuie sa intri in START si apoi RUN. Dar unde este acest START? La ce se refera. Va rog sa-mi explicati si mie. Ofer FUNDA!

1 răspuns:
| xVladutzikux a răspuns:

Intrati la Start -> Run.
- La Run scrieti regedit.
- In fereastra care v-a aparut cautati in stanga HKEY_CURRENT_USER -> Software.
- La Software va aparea un key numit Valve, il selectati si il stergeti apasand tasta Delete.

Acum deschideti Counter-Strike (in caz ca va cere Cd-Keyul umpleti toate casutele cu litera A) si "impuscati-va" cu placere.