| Xpert210 a întrebat:

am si eu o intrebare:
Stie cineva dc imi apare could not connect to server la counter strike 1.6 cand ma conectez la un server? Cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| andreimen001 a răspuns:

1.Scrii la start regedit, 2.cauti in lista din stanga sus HKEY_CURRENT_USER 3.Software 4.cauti valve si il stergi 5.intri in cs si iti va cere sa scrii in toate AAAAA. FUNDA!?

2 răspunsuri:
| Stitch92 a răspuns:

Inseamna ca acel server nu este bun/nu a fost scris corect la conectare:ex. Connect legon.laleagane-in loc de legion.laleagane.ro/serverul este oprit in acel moment.

| Stitch92 a răspuns:

Inseamna ca acel server nu este bun/nu a fost scris corect la conectare:ex. Connect legon.laleagane-in loc de legion.laleagane.ro/serverul este oprit in acel moment.
Altfel nu imi explic