| lullaby23 a întrebat:

Hey! Este de incredere site-ul http://www.ppt.ro/? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| AlexiaAleAly a răspuns:

Da,este de incredere... happyFunda?

4 răspunsuri:
| NewLifeGaming a răspuns:

Nu intra pe site. Du-te la cel mai apropiat magazin daca poti. happy

| lullaby23 explică (pentru NewLifeGaming):

De ce? happy

| AlexiaAleAly a răspuns:

Dar ar fi mai bine sa mergi la magazin..Am comandat online, sunt lucruri frumoase, ieftine dar nu tin asa mult.happy Funda?

| NewLifeGaming a răspuns (pentru lullaby23):

Pentru ca pe site nu poti vedea daca nu sunt lovite obiectele cumparate...si daca mai trebuie platit cu card in ziua de azi nu e asa de sigura plata cu cardul.