| anonim_4396 a întrebat:

Hey:p.am nevoie de descrierea unui joc (daca se poate peste varsta de 14 anibig grin)... dar un joc ce sa aiba o descriere destul de consistenta in randuri:p.si sa fie pe PC...(funda!)

1 răspuns:
| Adelutza_8644 a răspuns:

Dragon Age II... poate ai auzit de el. Este supeer cu o grafica excelenta. Eu l-am terminat de vreo 5 ori. Sper sati placa...Sau daca iti plac mai mult jocurile First Person Shuter ( cu impuscaturi) iti recomand Crysis 2 sau Call Of Duty Black Ops.eu le-am terminat pe toate. Sper ca te-am ajutat