| ionutz22 a întrebat:

As vrea sa stiu cum ajung in V1 la templu, pentru ca nu merge nici cu inel de teleportare, nici prin teleporter. Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| CyberEye a răspuns:

V1 la paianjeni sau Templu la esoterici?
la v1 mergi in desert la batranica aia si in partea de jos de tot a mapei, in partea dreapta sunt 2 portale, du-te la cel ce sunt oase, si ca sa mergi in templu la esoterici mergi in nulla valley si in centrul mapei este un portal. Funda? big grin

2 răspunsuri:
| ionutz22 explică (pentru CyberEye):

Mltumesc, dar am ajuns la paianjeni. la esoterici cum ajung? si unde crezi ca as putea creste repede la level 55 pe tim?

| CyberEye a răspuns:

V1 de obicei la cele private...depinde,eu nu am jucat tim dar la lvlu tau acol se creste normal