| Kakarotto2016 a întrebat:

Caut un joc! Cum se numeste?

Descrierea:
Jocul era cu niste roboti care se luptau intre ei (1VS1).Fiecare robot avea o culoare diferita (rosu,albastru, galben, portocaliu...). Jocul este vechi (sub 2007).Iti alegeai robotul si dupa iti alegeai de unde sa-l ataci.Cand trebuia sa il alegi, fundalul era flacari si erau intodeauna 4 variante de ales.Mai stiu ca se luptau odata in zapada... odata in coloseum si mai departe.Si mai stiu ca cand incepea lupta se ridica pentru fiecare robot o poarte (sau o usa).

Va multumesc!

7 răspunsuri:
| Met a răspuns:

Trebuia descarcat sau era online?

| Kakarotto2016 explică (pentru Met):

Trebuia descarcat

| BBJHHRUGs a răspuns:

Transformers. Funda?

| Kakarotto2016 explică (pentru BBJHHRUGs):

Jocul era mai vechi decat Transformers.

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru Kakarotto2016):

Aaa, cred ca vorbesti de One Must Fall: 2097 de pe platforma MS Dos
sau Cyborg Justice varianta Sega Genesis ori Rise of the Robots. veyi daca este vreunul din ele.

| Kakarotto2016 explică (pentru BBJHHRUGs):

Nici chiar asa de vechi

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru Kakarotto2016):

Ia vezi daca e vreunul din astea:
Resurrection: Rise 2 (aka Rise of the Robots 2)
SUPER ROBOT SPIRITS
BIO F.R.E.A.K.S.
DARK RIFT
Rising Thunder
Rock 'Em Sock 'Em Robots Arena
daca nu este nicunul din ele, inseamna ca nu am inteles eu bine descrierea.