| Energicool a întrebat:

poate sa imi trimita cineva un link de download placa audio si placa video? Dau funda la cel bunlove struck

2 răspunsuri:
| MilkyWAY3027 a răspuns:

"un link de download placa audio si placa video" adica mai exact un link catre ce? un magazin online care vinde asa ceva? sau un link care duce catre driverele care iti trebuiesc la placa video si audio? Din ce ai scris se intelege ca vrei un link de unde sa descarci placa video si audio, eu nu am auzit pana acum nicaieri ca poti descarca o placa video prin internet happy

| CoL00SaL a răspuns:

Bravo tie, radiezi de inteligenta!