| Swal a întrebat:

Cine stie de unde pot sa descarc (daca se poate si link de download) driverul pentru placa video ATI RADEON 9200.

4 răspunsuri:
| Weyland a răspuns:

Uite aici driver-ul Catalyst 6.11 pentru ATi Radeon 9200.

http://www2.ati.com/drivers/6-11-pre-r300_xp-2k_dd_ccc_wdm_38185.exe

| Swal explică (pentru Weyland):

Din pacate nu functioneaza. Am windows 7 eu.

| Weyland a răspuns (pentru Swal):

Din păcate nu există driver pentru Windows Vista sau 7. Îl poţi instala manual prin Device Manager.

Extragi arhiva driverului într-un folder, intri în Device Manager şi apoi selectezi placa video. Click dreapta, Properties, apoi apeşi Update Driver. Când îţi apare fereastra următoare, foloseşte folderul unde ai extras arhiva.

Voila!

| Swal explică (pentru Weyland):

Te rog frumos, lasa-mi un contact pentru a ma ajuta. Si daca voi face tot ceea ce ai zis tu va merge?