| robby212 a întrebat:

vreau sa va intreb daca merita sa imi fac cont premium pe Grepolis? Funda plus vot folositor.

Răspuns Câştigător
| Grefă a răspuns:

Eu zic ca nu se merita deoarece, pana la urma, viata noastra nu este internetul, se va termina si jocul ala intr-o zi. Dai bani degeaba, mai bine ii investesti in altceva ce nu include internetul. Mai bine strangi bani pentru ceva ce ti-ai dorii mai mult decat un cont premium pe un site. Aceasta este parerea mea, odata am donat si eu bani pentru un joc pe internet, dupa 1 luna de la donatia facuta, acel joc s-a inchis, nu mai mergea, si nu mai merge de atunci, Nu fa prostia de a investii in ceva atat de inutil.

| robby212 explică (pentru Grefă):

Asa voi face, multumesc.

1 răspuns: