| anonim_4396 a întrebat:

Hey, useri!

Opinii aviz creatiei mele?

https://youtu.be/mLY_0_ByURQ

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mdah, nu suport muzica aia de c&cat. In rest, pare ca ai pus un intr-o acolo si sunet peste ceva game footage. Unde e "creatia" aici?

| ConnorRK800 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Se numeste "GMV" cu un motiv. Muzica nu e de "****", dar te inteleg. Mersi ca ai raspuns la intrebare! happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru ConnorRK800):

Daca vrei sa torturezi pe cineva, ii pui asa ceva ca fond sonor. Nici nu e nevoie sa dai tare. GMV, inteleg ideea, dar unde e creatia ta, asta nu inteleg. Ai luat o captura video dintr-un joc si ai pus sunet peste ea - iar melodia aia nici nu are in clin sau in mineca cu ce se intampla in clip. A, da, si ai adaugat un intr-o. Poate si outro, ca nu am rezistat pana la capat. No offense, crede-ma ca am vazut chestii de genul pe care chiar e placut sa le urmaresti, insa asta a ta ma lasa indiferent.

| ConnorRK800 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Daca doresti sa iti exprimi opinia si in privinta noului GMV facut de mine, iti las link: https://youtu.be/Z4yifQr3BH8

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru ConnorRK800):

Pai l-am vazut deja. Ti-am dat feedbackul aici. Vrei sa iti dau dislike pe YT? big grin