| musicislife3 a întrebat:

Hey
Vreau sa imi iau iPhone, dar nu stiu de care sau daca sa imi cumpar iPhone. Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Cirimbei_Loredana_1999 a răspuns:

Iphone 6S este clasat cam printre cele mai bune modele de Iphone, sau poti sa optezi pentru Iphone SE. Chiar dacă iPhone SE nu a impresionat şi nu se număra printre modelele cele mai vândute, acest telefon vine echipat cu cipul Apple A9 CPU, care îi asigură o performanţă foarte bună, similară cu alte modele şi chiar cu iPad. Telefonul are specificaţii similare cu cele ale lui iPhone 6S, camera principală similară, procesor foarte bun, are o mufă jack pentru doritori, mufa ce a fost scoasă din setup-ul modelelor mai noi.Un minus poate fi considerat mărimea, telefonul iPhone SE fiind un telefon cu aspect robust dar totuşi premium dar şi micuţ. Bine-înţeles, acest detaliu poate fi şi un avantaj pentru unele persoane. iPhone-ul 6S e si mai mare.

| Lorenzo_Agache_1995 a răspuns:

Eu iti zic sa iti iei iphone6 sai iphone se