| AlcolicSmile123 a întrebat:

Heyy, nu-mi merge gta prima oara din nou nu a mers si am vazut un video pe net si mi-a mers dupa dar acum dintr-o data i-am dat open si nu merge...nu apare nimic doar casuta cu Send report sau Don`t send report plzz ziceti-mi ce trebuie sa fac dau funditaaa plzzzzzzz P. S vreau sami pastrez salvariile.Thx.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te de multe ori la videoul ala si poate va merge sa te joci sa te uiti din cand in cand la videoul ala.