| DragosAlex1 a întrebat:

Hi, caut ceva jocuri pentru PC mai noi care sa aiba cerintze mari gen 1 gb placa video\ 3-4 gb ram ddr 3 \ procesor i-3, i-5 \ sa fie cu masini\ shooter\ action orice doar sa fie faine' si sa nu ceara ca si la shift sau assasins creed 2 unlock code si prostii din astea pls... FUNDA:X:X

Răspuns Câştigător
| HellDraK a răspuns:

Pai iti recomand cateva jocuri pentru calculatorul tau!
Perfect World care mi-l iau eu acum un MMORPG online frumos!
Mirror Edge un joc bestial!
Combat Arms - Shooter online!
Army Range - Tot Shooter!
Si multe altele uitete aici pe canalul acesta de youtube ai 2000 de jocuri si commentari!
http://www.youtube.com/user/MMOHut
Funda?;;)