| Ad3 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri pe urmatoarele cerintze
1 Gb ram
placa video 128 mb
procesor 2.8 Ghz
dau fundita:p

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Half-Life 2, Halo 1, Return to Castle Wolfenstein ( nu ma refer la Wolfenstein 2009 ), Max Payne 1 si 2, Spiderman 2, The Suffering 1, Medal of Honor 1 - Allied Assault, SWAT 4, toate jocurile care exista cu Harry Potter, Far Cry 1.
Sper ca iti plac genurile astea de jocuri. Probabil ca stii ca daca modifici un pic jocul, cum ar fi ii dai o rezolutie mai mica si alte chestii de genul asta o sa-ti mearga mai bine.

4 răspunsuri:
| Maria_3931 a răspuns:

Inainte scrie corect ca sa putem intelege si noi ca totusi nu suntem d epe alta planeta...happy xoxo A si C

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I dont knaw

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Http://bestlzone.com

Aici gasesti jocuri compatibile pentru calculatorul tau si informatiile despre ele, l-am recomandat la mai multe perseoane de pe TPU si au fost multumite.;)

Pa, pa.