| DavidoffUser a răspuns:

Merge fara probleme, dar sistemele astea myria sunt dezechilibrate rau, vad sisteme de 30 de milioane cu i7 4790 de 15 milioane, placa video gt 740 care-i 4 mil si 4 gb ram ddr3, unde-i logica nu stiu.
Astea de buget vad ca-s exceptii, sunt facute mai cu cap.E bun asta la cat ai dat pe el in trecut, dar daca e sa-l iei acum nu-ti recomand asa ceva, iesi cu un pc mai bun cu alte componente in 17 milioane.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar, sunt compatibile.
Ai mai putea sa-ti adaugi inca 4 gb de RAM si un SSD si-ar merge si mai bine happy