| 20thoughts a întrebat:

Imi dati cateva idei de nume pentru o pagina la facebook? Vreau cat mai multe nu numai una. Funda

Răspuns Câştigător
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Pai,daca vrei sa faci o pagina pe facebook, trebuie mai intai sa-ti alegi drespre cine sa fiesadex.muzician/trupa muzicala,persoana publica etc.)de ex. daca vrei sa fie muzician/trupa muzicala,poti scrie de ex. despre lady gaga,rihanna,shakira, miley cyrus, sau de ex.la persoana publica:adela popescu,alexandra stan,la un serial:ed edd eddy,iubiri secrete,south parca,sau la film:my babysitter's a vampire,frankestein, sper ca te-am ajutat, fundita?

| 20thoughts explică (pentru IoNyShimotukushichi):

Nu mai conteaza, mi-am facut big grin se numeste Perfect girl. Bine iti dau funda

1 răspuns: