| DragosFTW a întrebat:

Imi dati niste servere de cs 1.6 de mod knife, in care sa ne duelam knife vs knife, nu vreau deathrun sau bhop, vreau knife mod, dau funda ala caruia care imi da un server smecher de knife mod romanesc!

1 răspuns:
| Dobre_Alexandru_1994 a răspuns:

Server de knife mod nu stiu deocamdata! dar presupun ca o sa-ti placa pluginul de pe serverul cs.setmaster.cf! cand ai cutit in mana se vede gen GTA VICE CITY si ai viteza si esti partial invizibil! e un plugin tare frumos chiar te inviti sa vezi serverul de care zic!