| sebastian1999 a întrebat:

Imi poate da cineva un cont de metin2 ro cu lvl mai marepe regat jinno, server virgo si care sa aiba niste bani si cateva iteme?

Răspuns Câştigător
| GreenB0y a răspuns:

Poi si eu Joc pe VIrgo si am avut multe conturi, unul chiar de lv 60, dar problema este urmatoarea... Multi neam dori conturi mari fara sa facem nimic dar acest lcru nu prea se poate si asta o sa t indrepte spre hackuri care sunt o mare prostie! si spun asta fiindca si eu am jucat cu hack dar, acum imi dau seama ca a fost o mare greseala si nas mai fac asta! In orice caz hackuri de yang nu exista! daca vrei cont mare munceste pentru el!