| GabiTheFEAR a întrebat:

Imi puteti recomanda niste mmorpg-uri frumoase? Ceva de genul : Aion, Vindictus. Daca se poate sa nu fie nevoie de cerinte mari pentru a te juca.

3 răspunsuri:
| florinflorescu a răspuns:

Salut am jucat si eu aion, e foarte tare. am mai jucat silkroadonline, are cerinte mult mai mici ca aion, e foarte tare si acesta, daca iti place si strategie si cerinte mici incearca : lol.

| GabiTheFEAR explică (pentru florinflorescu):

Altceva as vrea, sa se lege mai mult de Vindictus, e foarte tare!

| xByte a răspuns:

Daca ai jucat Vindictus inseamna ca iti plac mmorpg-urile de tip action-combat. In cazul asta iti recomand Tera, e un mmorpg extrem de reusit, iar multi review-eri il considera ca fiind cel mai bun mmorpg din punct de vedere action-combat.