| KenaSebi a întrebat:

Imi recomanda cineva un telefonn pana in 650 lei? Eu ma gandeam la un Huawey P8 lite sau la un Allview P8 eMagic, ce zice-ti care este mai bun si daca stiti alt telefon mai bun dati-mi un link.

Răspuns Câştigător
| Gabrielalalaa a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DZ3LLMBBM/ cum ai spus si tu este f ok, ti-as fi recomandat http://www.emag.ro/......0JTL2BBM/, dar comparand cele 2 telefoane, difera doar mentinerea bateriei(Samsung tinand mai mult, dar nu o diferenta exagerata) ..Acelasi lucru si la Allview P8, tine mai mult dar nu impresionant.
Personal, recomand Huawey, am avut placerea de a folosi unul, si a fost o exp placuta, vorbind de design si de complexitate.