| Ravenborn a întrebat:

Îmi spuneți un program de editat/făcut video înafară de AVS Video Editor și Windows Movie Maker

3 răspunsuri:
| ScorpyDesigns a răspuns:

Cel mai repede si usor de invatat este SonyVegas mi-a luat 2 saptamani si am stiut cam tot big grin e un program super tare dar si AfterEffects e awesome big grin oricare dintre ele te ajuta

| StrikeZ0357 a răspuns:

Sony vegas pro 13, Photoshop, Adobe after efects, Camtasia studio sunt cele mai bune pentru editing sugerez Sony vegas

| eNergetiKCosmin a răspuns:

Salut. Pentru filmat poti folosi Fraps si pentru editat Sony Vegas Pro / Adobe After Effects. Iti las link de download daca vrei pentru cele doua