| ktalyn178 a întrebat:

Împătimiții de FIFA 07 în special..pentru cei ce cunosc cateva chestii despre partea de soft a jocului:
-problema mea este ca de doi ani de zile pe calculatorul meu nu mai ruleaza jocul in conditii normale. In doi ani am descarcat FIFA 07 de cel putin 4-5 ori si l-am instalat si reinstalat si schimbat windows (de la vista la 7, de la 7 la XP si acum iar la 7) iar jocul nu ruleaza ca la inceput.
-incerc sa rulez jocul (dublu-click) si la interval de 10 secunde incepe sa intre in joc. Asta n-ar fi o problema, dar si cand intra in joc, ma apuca somnul...imi ia aproximativ 2 minute sa ajung in MAIN MENU, sa nu mai zic ca atunci cand selectez GAME MODES si MULTYPLAER trebuie sa mai astept vreo 4-5 secunde. Iar In-Game e jale! Daca incerc sa pun pauza, trebuie sa astept la fel vreo 4-5 secunde sa apara meniul...
As dori niste raspunsuri mai logice despre care ar putea fi problema...si reinstalarea nu este o optiune...
Multumesc!

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Incearca alt driver video si direct x9c
daca nu atunci pune stop la antivirus cand joci online si era un sistem de optimizare pentru fifa 2007