| crash15 a întrebat:

Tocmai am download-at jocul "The Amazing Spiderman" pentru fratele meu. Dar are o problema: dau dublu-click pe iconita, se deschide o fereastra cu "launch game" dar daca selectez aceasta optiune, jocul nu se deschide. Ce ar trebui sa fac? L-am reinstalat de 2-3 ori. Merci anticipat big grin

1 răspuns:
| Xellah a răspuns:

Este jocul original? daca nu ai pus crack-ul? Um calculatorul are minimul necesar pentru a rula jocul? In cel mai rau caz e o problema de versiune. dar nu cred ca e asta. happy